GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasservis 15551002
nr 1555 1002
Glasservis
Kosta, "Odelberg". 44 delar + karaff. Höjd: 9-13,5-24 cm
Kondition: lättare bruksslitage, nagg
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 20:22:56
14/8 17:34:29
4.000 kr
14/8 20:17:57